про нас.

Роби те, що любиш. Люби те, що робиш...

A-Photo вітає Вас! Ми раді, що Ви завітали до нас.

У кожного з нас в житті є події та моменти - радісні, значимі, якими ми пишаємось… Згадуючи про які, завжди виникає почуття щирої радості та щастя. Проте, ми не досконалі і з часом деталі та миттєвості, навіть найвизначніших подій в нашому житті, забуваються.
Фотографія допомагає зберегти такі миттєвості та знову відчути їх повертаючись у той самий момент знову і знову.
Для нас фотографія - це можливість передати щирі емоції, миттєвості щастя, моменти вдячності, прихильності та поваги, почуття та усвідомлення щирого кохання... Спогади про те, що робить нас тими хто ми є...
Кожною фотографією намагаємось зберегти ці незабутні миттєвості, так як через деякий час влучна фотографія зможе відродити ті переживання та почуття, котрими ми тішились колись.

A-Photo

Радо допоможемо Вам як в створенні родинного портрету, так і в зйомці ділового портрету для бізнес портфоліо!

Ми фотографуємо:
- портрети;
- родинний портрет;
- бізнес портрет;
- вагітність та немовлят;
- репортажі різноманітних подій та заходів.


Кожна фотозйомка унікальна і потребує індивідуального підходу. Підготовка до зйомки та постобробка відзнятого матеріалу, так само частини фотозйомки, дуже важливі, як і безпосередньо саме фотографування. Це виклик, котрий радо приймаємо, з усвідомленням великої відповідальності та наданої Вами довіри. Під час підготовки та фотографування вкладаємо в свою роботу все, що знаємо та навчилися за тривалий час та велику кількість зйомок. Для нас дуже важливим є порозуміння з Вами. Саме тому завжди раді допомогти при виборі локації, підборі гардеробу та інших важливих деталей, щоб в результаті зробити фото котрі стануть улюбленими для Вас.

Наші Клієнти

Loading...